Menu

Výrobky

Revizní dvířka jsou určena do zdi nebo zděného plotu. Dvířka jsou uzamykatelné univerzálním klíčem. Mohou být namontovány i před původní dvířka na zateplenou fasádu domu. V nabídce je široký rozsah rozměrů a také výroba na míru.
Revizní dvířka jsou vyrobeny z kvalitního PVC materiálu, který je vhodný do interiéru i exteriéru. Umožňují rychlý a pohodlný přístup do ukrytého vybavení inženýrských sítí. Jsou určeny do otvorů. Revizní dvířka jsou uzamykatelné univerzálním klíčem. Mohou být namontovány i před původní dvířka na zateplenou fasádu domu. Výroba je možná na míru.  
Elektro skříňka - bez výbavy (atyp). Přední část skříňky je otevíratelná a uzamykatelná univerzálním klíčem (D-klíčem).   Výroba je možná na míru.
Plastová skříňka na plynoměr - bez výbavy (atyp). Přední část skříňky je otevíratelná a uzamykatelná univerzálním klíčem (D-klíčem).   Výroba na míru.
Plastový kryt je vyráběn z kvalitního tvrdého PVC materiálu, který je vhodný do interiéru i exteriéru. Tloušťka materiálu - krytu může být až 10 mm. Plastový kryt umožňuje rychlý a pohodlný přístup k různým stavebním otvorem. Kryt je zajištěn zámkem.   Výroba je možná na míru.    
Revizní dvířka jsou vyráběny z kvalitního PVC materiálu, který je vhodný do interiéru i exteriéru. Revizní dvířka umožňují rychlý a pohodlný přístup do ukrytého vybavení inženýrských sítí. Jsou vhodné do bytového jádra nebo na překrytí různých otvorů. Výroba je možná na míru.    
Plastový kryt je vyráběn z kvalitního tvrdého PVC materiálu, který je vhodný do interiéru i exteriéru. Tloušťka materiálu - krytu může být až 10 mm.   Plastový kryt umožňuje snadný přístup přes zeď, kde jsou umístěny plynoměry, vodoměry, elektroměry, hydranty, různé stavební otvory.   V nabídce je široký rozsah rozměrů a také výroba dle individuálních požadavků.    

Potřebujete plastové výrobky na míru

Zavolejte nám a poradíme Vám

0903 728 976

Pondelok - Piatok 8:00 - 16:00