Menu

Výrobky

Plastový odnímatený kryt do stupačky je vyráběn z kvalitního tvrdého PVC materiálu, který je vhodný do interiéru i exteriéru. Stejně jako všechny naše výrobky je UV odolný. Kryt  do stupačky se skláda ze dvou částí: prědní čelní rám (tloušťka 3mm) a odnímateené přední čelo (tloušťka 10mm)   Všeobecne umožňuje snadný přístup přes stěnu, kde jsou umístěny plynoměry, vodoměry, elektroměry, hydranty. Odnímatlné kryty lze použít i na jiné stavební otvory neˇž jen stupačka bytu a to na zakrytí podlahového topení, stropních přechodu na pudu, případně na jiné stavební otvory.     VÝROBA  NA MÍRU !  PŘI OBJEDNÁVCE  je třeba uvést: šířka x výška x hloubka stavebního otvoru. Ideální je i zaslaní fotografie stavebního otvoru aby bylo zřejmé, zda se jedná o stavební otvor např. nad geberitem, nebo chybí jedna opěrná stěna, případně jiná varianta stavebního otvoru.              
Revizní dvířka jsou vyráběna z kvalitního PVC materiálu odolného vůči UV záření a také splňují kategorii B-horľavosti (těžší hořlavé) + certifikát pruraznosti elektrickým proudem. Revizní dvířka jsou určena do zdi nebo zděného plotu. Revizní dvířka pro PLYN obsahujú předpisové odvětrání s protihmyzovou síťkou a jsou uzamyketelná bezpečnostním čtvrtotáčkovým D-zámkem. Součástí každých dvířek je klíček.   VÝROBA NA MÍRU! PŘI OBJEDNÁVCE je třeba uvést rozměry: šířka x výška x hloubka stavebního otvoru. Ideálne je i zasláni fotografie, kde budou dvířka umístěna (aktualní stav).  
Plynová skříňka je vyráběna z kvalitného PVC materiálu, který disponuje certifikátem UV odolnosti, B-hořlavost a také certifikátem pruraznosti elektrickým proudem.  Přední část skřínky je otevíratelná a uzamykatelná univerzálním D-zámkem + klíč. Otevíraní skřínky: jednokřídle (levé/pravé) dvoukřídlé více - v závislosti na velikosti skříňky Barevné provedení: sv.šedá RAL7035 bílá RAL9016 tm. šedá RAL7011   VÝROBA NA MÍRU! PŘI OBJEDNÁVCE je třeba uvést rozměry: šířka x výška x hloubka. Ideální je i zasláni fotografie, kde bude skříňka umístěna (aktuální stav).   Varianty: ​plastová skříňka na plynoměr - náblek bez dna, pouze  zpevňovací rám po obvodu k uchycení  plastová skříňka na plynoměr - návlek bez dna a zadní stěny, pouze zpevňovací rám po obvodu k uchycení plastová skříňka na plynoměr - návlek bez zadní stěni, pouze zpevňovací rám po obvodu k uchycení plastová skříňka na plynoměr - návlek bez dna + odnímatelná boční stěna jiné kombinace (dle požadavku)   * Cenník na vyžádaní * Více ukážek v části "Reference"
Revizní dvířka jsou vyráběna z kvalitního PVC materiálu odolného vůči UV záření a také splňují kategorii B-horľavosti (těžší hořlavé) + certifikát pruraznosti elektrickým proudem. Revizní dvířka jsou určena do zdi nebo zděného plotu. Revizní dvířka pro PLYN obsahujú předpisové odvětrání s protihmyzovou síťkou a jsou uzamyketelná bezpečnostním čtvrtotáčkovým D-zámkem. Součástí každých dvířek je klíček.   VÝROBA NA MÍRU! PŘI OBJEDNÁVCE je třeba uvést rozměry: šířka x výška x hloubka stavebního otvoru. Ideálne je i zasláni fotografie, kde budou dvířka umístěna (aktualní stav).  

Potřebujete plastové výrobky na míru

Zavolejte nám a poradíme Vám

0902 433 295

Pondelok - Piatok 8:00 - 16:00